Liga Counter-Strike 1.6 Non Steam

Liga Counter-Strike 1.6 Non Steam

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy na Forum i zapraszamy do Rejestracji

#1 2007-12-25 23:15:50

kr1s

Administrator

4019181
Call me!
Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 29
Punktów :   
WWW

[smd] vs OfLol

Witam
Po pierwszym dniu zmagan pojawily sie pierwsze kontrowersje i zarazem zlamanie 11 pkt regulaminu w meczu pomiedzy [smd] dla OfLol dla przypomnienia 11pkt wyglada nastepujaca:

11) Walkower:

Walkower zostaje uznany w przypadku gdy klan nie stawi się w pełnym składzie na mecz w
wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie i nie poda powodu nie stawienia się na mecz (na
forum w temacie tego meczu) co najmniej godzine przed jego planowanym rozpoczęciem oraz
gdy drugi klan mający grać ten mecz stawił się w wyznaczonym czasie w pełnym składzie.
Walkower jest w statystykach meczu uznawany za zwycięstwo drugiej drużyny z wynikiem
16:0
Dopuszczalne jest granie w ostatecznosci w 4 osoby!
Walkower jest rowniez wtedy gdy ktoras z druzyn zacznie wyzywac druzyne przeciwna !!! i
udokoumentuje to na ss lub demku, jesli wyzywanie bedzie zadzwyczaj brutalne druzyna moze
zostac nawet usunieta z ligi !!

dodatkowo zamieszczam link do ss ktorego zrobili gracze [smd]
http://i237.photobucket.com/albums/ff266/afellll/consola_nie_usuwac.jpg

wiec taxi to potwierdzil piszac do swoich "nie wyzywac " ;]

a wiec 16:0 dla [smd] kultura musi byc i tylko przez wasza glupote przegraliscie

pzdr kr1s


http://i237.photobucket.com/albums/ff266/afellll/banner_350x20_C692108-381007-FFFFFF.pngPW: rr

Offline

 

#2 2007-12-25 23:17:53

Skuno

bOt

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

Hyyyyy a więc to my Wygralismy


LEGALIZE !!!!!!!!!!!!!!!!
Holandia w Polsce !!!!!!!!!!!
Grass porasta Mury Mego Miasta Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta ....

Offline

 

#3 2007-12-26 00:09:16

mily

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

Skuno cieszysz się z własnej głupoty.chłopaki z oflol stwierdzili to co już jest ogólnie powszechne.niestety żyjemy w Polsce która jest dziwnym i nieobliczalnym krajem w którym za prawde człowieka karają:) oflol okazała się drużyną lepszą niestety nawet tutaj panuje dyskryminacja:) i jak zwykle jest wszystko na opak. cieszycie sie z wygranej której nie wywalczyliscie żal mi was:D z poważaniem zbanowany miły:)

Offline

 

#4 2007-12-26 08:44:36

Nuuben

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 7
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

Haha Przynajmiej teraz niegdamy ze Walkower itd. Trudo Niebede Sie Kucil Za Krisem czy Habrem
Ale Widzalem ze jak Haber Przegral to odrazu szukal czegos zeby bylo W/o
Widac cos go w sercu zakulo

PozdrO

Offline

 

#5 2007-12-26 10:01:31

Skuno

bOt

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

To Mi żal Was moze okazaliscie sie lepsi ale wasza kultura po Sparze byla ponizej krytyki wyzywanie od Botów to juz przesada . Jak mozesz mowic na Habra " Ale Widzalem ze jak Haber Przegral to odrazu szukal czegos zeby bylo W/o " jesli my po sparze nic do was nie powiedzielismy tylko Kris kazal robic SS Smolkow . Ale że wy byliście na tyle za przeproszeniem " Nie mądrzy " ze nawyzywaliscie Nas od Botów to nie moja wina a to nie my powiedzielismy z ejest W/o tylko Kris wszedl ze specta zapytal sie co sie stalo my mu powiedzielismy ze mowicie na ans boty a On sam powiedzial ze jesli mamy SS to jest W/o . A jeszcze jedno nim zaczniecie grac w jakiejs Lidze to nalezy przeczytac regulamin a nie teraz do Nas pretensje ze sie krisowi naskarzylismy
Bez Odbioru


LEGALIZE !!!!!!!!!!!!!!!!
Holandia w Polsce !!!!!!!!!!!
Grass porasta Mury Mego Miasta Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta ....

Offline

 

#6 2007-12-26 10:03:05

Skuno

bOt

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

A i czekam Na Rewanżyk Z Naszym pełnym Składem


LEGALIZE !!!!!!!!!!!!!!!!
Holandia w Polsce !!!!!!!!!!!
Grass porasta Mury Mego Miasta Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta ....

Offline

 

#7 2007-12-26 10:20:53

Nuuben

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 7
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

Haha i co zniowu bedzie w/o <lol2>
Nieumicie Przegrywac i tyle

Offline

 

#8 2007-12-26 11:01:55

Skuno

bOt

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

Stary Nie ogarniam Cie jak możesz mółwić ze my nie umiemy przegrywac nie nie to wy nie umiecie wygrywac bo po wygranej nie wyzywa sie przeciwnikow pomysl nim znowu napiszesz jakas glupote i jeszcez raz powtorze ze to Kris powiedzial ze jesli nas wyzywaliscie i mamy SS to jest Walkower . Wedlug mnie jestes poprostu dzieckiem co nie umie sie zachowac w danej sytuacji i potrafi tylko zzucac wine na innych a smai jestescie sobie winni żal mi Cie Nuubenn . A i jeszcez do Ciebie Mily gdy wczesniej grales na naszym servie to bylo wszystko Ok. Byles zaprzyjazniony z naszym klanem ale gdy odszedl od nas fukacz zmieniles sie diametralnie i nie rozumeim twoich komentarzy .
Bez Odbioru
Nuben Trzymaj Fason


LEGALIZE !!!!!!!!!!!!!!!!
Holandia w Polsce !!!!!!!!!!!
Grass porasta Mury Mego Miasta Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta ....

Offline

 

#9 2007-12-26 11:42:36

mily

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

Skuno ja się zmieniłem?? to wy się zmieniliście odkąd fukacz odszedł od smd i przyszedł do mojego klanu dostałem bana na smd i haber zablokował mnie na gg.i z czym ja się mogłem zmienic jak mnie nawet niewidujecie...

Offline

 

#10 2007-12-26 11:50:32

Nuuben

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 7
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

Zakmnijmy Teamt SMDvsOfLol i Charakter Milego Nie Totego To Slurzy

Offline

 

#11 2007-12-26 13:30:10

taxi

Player

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 21
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

POWIEM KRUTKO smd NIE UMI PRZEGRYWAC NARQ POZDR THX ZA GRE

Offline

 

#12 2007-12-26 13:31:46

taxi

Player

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 21
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

Mily widac ze my nie dojdziemy do finalu to moze po sylwku zrobimy se maly fial:P??

Offline

 

#13 2007-12-26 13:52:06

mily

Moderator

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

no ok:) dojdziecie wyjdziecie z 2 miejsca mysmy sie przygotowali na to ze najslabsze drużyny będą szukały jakis drobnostek żeby dostac W/O dlatego my sie nic nie odzywamy nawet postanowilismy nie pisac gg,gl itp tym bardziej jak bedziemy grali z taką drużyną jak smd

Offline

 

#14 2007-12-26 17:19:07

Skuno

bOt

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: [smd] vs OfLol

o przepraszam mily nie rozumiem cie to nie my sie zmienilismy a napewno nie ja ja nic do Ciebie nia mam zawsze Cie lubilem i lubie dalej nie ja Ci dalerm Bana tylko haber jest W/o to jest a of lol sami se na niego zasluzyli nie mowice ze nie to nie my was wyzywalismy tylko wy nas !!!! wwrrrr zal.pl.com.tk.yoyo.prv Nastepnym razem przeczytrajcie regulamin nim cos zrobicie !!!
Pzdr. Mily nie wiem co do mnie masz ale spoko napisz na gg to sobie wytlumaczymy wszystko " 5265026 "
bez Odbioru


LEGALIZE !!!!!!!!!!!!!!!!
Holandia w Polsce !!!!!!!!!!!
Grass porasta Mury Mego Miasta Nielegalna Plantacja Zielonego Chwasta ....

Offline

 

#15 2007-12-26 17:59:56

Morti

Player

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: [smd] vs OfLol

POWIEM KRUTKO smd NIE UMI PRZEGRYWAC NARQ POZDR THX ZA GRE


oh... Czy Taxi jest sędzią ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora